"Мегаполіс" зібрав кошти для хлопчика, який втратив зір

627 0

Ми у соцмережах:

У концерті естрадного оркестру "Мегаполіс" прозвучали ритми великого міста і ніжні романтичні мелодії. Були вишуканий джаз, рок, і класика... Усе це змішалося з нотками весни та гарним настроєм, який панував у залі.

Концерт був благодійним: понад 6 тис. гривень зібрав "Мегаполіс", щоб допомогти Олексійку з Рівного, який втратив зір, аби він міг бачити цей світ.

«Мегаполіс» створений у січні 2007 року. А потім розпочалися концерти, фестивалі, конкурси. Свінг, соул, сальса, фанк, рок-н-ролл та босса-нова.  відтінки джазової музики…

Склад оркестру - 17 студентів та викладачів музичних шкіл, музичного училища, гуманітарного університету, які успішно поєднують роботу з улюбленим захопленням.

«Мегаполіс» включає до свого репертуару твори Глена Міллера, Френка Сінатри, Наталі Коул, Ліонеля Річі та інших представників світової джазової класики. Працює у стилях “свінг”, ”фанк” та “джаз-рок”. На концертах звучать як інструментальні, так і вокальні номери.

Рівнянам запам’яталися сольні програми «Смак коктейлю», «Текіла», «Ритми великого міста», «Вечірній джаз»… Адже  кредо цього творчого колективу - дарувати слухачам хороший настрій та приємні емоції.

Концерт проходив у рамках святкування 45-річчя Міського Палацу Культруи Рівного.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також