![На «Козацьких могилах» відбулася урочиста хода](/img/650/na-kozatskikh-mohilakh-vidbulasya-urochista-khoda20200621_1414.jpg)
З нагоди 369-річчя битви під Берестечком у Пляшевій було звершено літію за спокій душ загиблих українських козаків та новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України, а також відбулася урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника героям Берестецької битви.
У ході взяв участь Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. До урочистостей долучилися і митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Одеський і Балтський Павло, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря архімандрит Софроній (Бордюк) та запрошене духовенство.
![](/images/image/%D0%A5%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BB%D0%B8_02.jpg)
![](/images/image/%D0%A5%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BB%D0%B8_05.jpg)
![](/images/image/%D0%A5%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BB%D0%B8_04.jpg)
Блаженнійший Митрополит Єпіфаній відзначив клірика Воскресенського собору та прессекретаря Рівненської єпархії протоієрея Василія Рудніцького (на фото ліворуч). За ревне служіння Церкві вій був удостоєний чергової священничої нагороди — права носіння митри. Також Митрополит Епіфаній вручив архімандриту Софронію та секретарю Рівненської єпархії протоієрею Сергію Лучаніну іменний хрест Предстоятеля.
Більше фото можна переглянути сайті Рівненської єпархії ПЦУ.