На Північному масово відключають ліфти у будинках

1381 4

У Рівному почали відключати від електроенергії ліфти у будинках, де є найбільші борги мешканців.

Займається цим «Рівнеобленерго». Вже відключені ліфти у семи будинках на вулиці Волинської Дивізії. На черзі ще півсотні будинків у мікрорайоні Північний.

Як розповів директор управляючої компанії «Рівне Дім Сервіс», яка надає послуги з утримання 45 будинкам, Микола Ніколайчук, вони просять в обленерго дати їм ще деякий час, аби мешканці могли повернути заборгованість:

- Міська влада проводила конкурс на управління будинками після того, як був розформований жек. Ми подалися на лот та виграли. Як тільки ми прийняли усе до себе на управління, то провели інвентаризацію. Вона показала, що ситуація критична. Загальна сума боргу мешканців перед ЖКП «Перспективне» складає 3 мільйони 426 тисяч 133 гривні. У цій сумі є частка заборгованості за електропостачання, утримання ліфтів та освітлення сходових клітин. Для прикладу, борги мешканців будинку Волинської Дивізії, 29 перед ЖКП становлять 189 тисяч 944 гривні. Борг будинку Шухевича,18 складає 309 тисяч 586 гривень.
Щодо відключення, то нас повідомили тільки три дні тому. Зараз ми ведемо переговори з обленерго, щоб вони реструктуризували людські борги під мою особисту гарантію. Після цього будемо проводити роботи з боржниками. Думаю, що компроміс буде знайдений до вихідних. Особливо турбуємося за будинки, де проживають люди з інвалідністю.

Якщо ж говорити про борги мешканців, то їх повертатимуть виключно державні структури у законний спосіб. Хай люди знають, що ніяких колекторів чи ще когось ми наймати не будемо.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Марічка 12:57, 20.07.2018

  Ліфти, світло в під'їздах... А чому мають страждати всі??? Чому не відключити світло в квартирах боржників??? Більшість боржників - це не ті, хто не має чим заплатити, а ті, кому пофіг. І їхній борг з кожним місяцем росте. Чому не розбираються з ними особисто, а карають всіх жителів будинку?????

 • Олександр Козачук 02:32, 19.07.2018

  ОТ так. Через нероб і пиятиків страждають люди які до копійки все сплачують. Вважаю рішення про відімкнення ліфтів масово - не законним. Оскільки в кожного власника квартири є індивідуальний договір щодо надання послуг з балансоутримувачем (ЖКП , ОСББ, ін.). Тому чітко прослітковується неякісне або не в повному обсяжі надання посуж по відношенню до законнослухняних платників. В мене дворічне дитя, ніколи і копійки боргу не було. Чому моя сім"я і інші чесні платники мають страждати через неадекватів хто роками не платить ??? От цим *****м (не хорошим людям) хай позови судові шлють і т.д.

 • Вікторія 10:05, 19.07.2018

  Відмовки,відмовки,відмовки. Управляюча компанія «Рівне Дім Сервіс» знаходиться в тому ж приміщенні, що й ЖКП Перспективне, та і більшість працівників Перспективного тепер там працюють.Вхідний номер листа від Рівнеенерго датується 11 липня (аж ніяк не 3 дні тому,вихідний 9 липня). Оголошення про відключення будинку на Шухевича 18 від електроенергії з"явилося лише 18 липня разом з відключенням ліфтів. На платіжках «Рівне Дім Сервіс» абонентам присвоєно ідентичні особові рахунки як і у ЖКП Перспективне. В цій ситуації образливо виглядають дії працівників чи то ЖКП чи то управлінської компанії, які тикаючи паперами із сумою боргу 309586,99 по будинку кажуть що поки не оплатите то нічого зробити не можемо. Жодного разу не бачила списків боржників на дошці оголошень, та навіть якби бачила - це я повинна ходити по сусідах і просити в них заплатити комунальні послуги? "щоб вони реструктуризували людські борги під мою особисту гарантію." А от відключення на Шухевича попередньо на 3 дні, і пан Ніколайчук героєм має стати коли Рівнеенерго включить ліфти - ніби він герой і домовився? Отож,коляску під одну руку, дитину під другу, щоденно буду займатися безкоштовними кардіотренуваннями. Тільки от остання платіжка за червень проплачена, борги відсутні, та й субсидії немає...

 • Андрій 11:37, 23.07.2018

  Ці методи не конституційні і порушують права громадян які своєчасно оплачують послуги, якщо є борги питання треба вирішувати в правовому полі, з кожним боржником окремо. Відключення не закриває борги, та не скасовує їх - це прямий шантаж. Шкода, але наша влада напряму погоджує такі неправомірні дії. Чому ж дивуватися якщо на кожному кроці ігрові автомати ? В країні де кожен третій на заробітках просто нема кому платити, а пенсії пенсіонерів недостатньо навіть на базові потреби. В деяких будинках не те щоб квартири, а цілі поверхи пустують. Звісно будуть борги. Чому мають страждати люди які платять, діти врешті решт. Припинити негайно!!!

Залиште вiдповiдь

Читайте також