![Фото - поліція Рівненської області](/img/650/na-polissi-znovu-nakrili-starateliv-ale-dobuvali-n_20240220_1637.jpg)
Сонячне каміння не єдине, чим багата тамтешня земля.
На старателів-нелегалів натрапили поліцейські спільно з прикордонниками.
Так, днями у кар’єрі неподалік села Кухче правоохоронці побачили вантажівку із причепом та ще один причеп, на які трактор-екскаватор навантажував пісок.
![](/images/IMG_20240220_123802_908.jpg)
- Поруч із транспортом знаходилось двоє чоловіків - 27-ми та 44-річний жителі села Радове. Жодних дозвільних документів на видобуток корисних копалин вони не мали, - розповіли в обласній поліції.
Чоловіки пояснюють, що пісок видобували для власних потреб. Втім, це їм не допомогло - транспорт разом з вантажем забрали на територію відділення поліції. Досудове розслідування триває.
![](/images/IMG_20240220_123802_692.jpg)
А максимальне покарання, яке загрожує цим чоловікам — до двох років позбавлення волі.
![](/images/IMG_20240220_123802_358.jpg)