На Рівненщині через онлайн-аукціон можна приватизувати дільницю ветмедицини у с. Самостріли

2293 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині через онлайн-аукціон можна приватизувати дільницю ветмедицини у с. Самостріли

В Україні активно відбуваються приватизаційні процеси. З моменту відновлення аукціонів (з вересня 2022 року) Фонду держмайна вдалося залучити від продажу об'єктів малої приватизації 3,8 млрд грн. Ці кошти спрямовуються у держбюджет та слугують підтримкою для Сил оборони.

Інформуємо про цікаві об'єкти, власниками яких можете стати саме ви.  

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях виставило на онлайн-аукціони для приватизації дільницю ветеринарної медицини у с. Самостріли, Рівненського району. Торги відбудуться в електронній системі Прозорро.Продажі 1 вересня.
 
 
 
Дільниця ветеринарної медицини знаходиться за адресою: вул. Центральна, 2а та має загальну площу 83,1 квадратний метр. До складу об’єкта входять: дільниця ветеринарної медицини, веранда, сарай та погріб. Рік будівництва – 1938, а технічний стан оцінюють як задовільний. Стартова ціна – 14,2 тисяч гривень. Усі охочі позмагатися за приміщення на онлайн-аукціоні з приватизації можуть подавати заявки на участь через майданчики, акредитовані в системі Прозорро.Продажі 31 серпня.
 
Мала приватизація державного та комунального майна, відповідно до законодавства, проходить через державні е-аукціони Прозорро.Продажі. Приватизація державного майна через електронну торгову систему Прозорро.Продажі допомагає під час війни заробляти гроші до державної казни. А кошти від приватизації комунальної власності наповнюють місцеві бюджети. 
 
Взяти участь в е-аукціонах може кожен. І приватизувати за ринковими цінами унікальну нерухомість, яку виставляє тільки держава або громада. 
 
Щоби приватизувати об’єкт державної або комунальної власності, потрібно зареєструватися на одному з майданчиків, акредитованих у електронній торговій системі Прозорро.Продажі та підготувати необхідний пакет документів. Далі варто подати заявку на участь і запропонувати свою ціну. Також учасники аукціону повинні оплатити гарантійний (20% від стартової ціни лота) і реєстраційний (1340 грн) внески.
 
Для переможця аукціону гарантійний внесок зараховується в оплату за актив, ціна продажу якого визначається на електронних торгах. Після перевірки документів переможця та формування відповідного протоколу, майбутній власник протягом 20 робочих днів сплачує на рахунок органу приватизації ціну продажу об’єкта, після чого підписує договір купівлі-продажу. Перераховані гроші надійдуть до державного або місцевого бюджету.
 
Для держави та органів місцевого самоврядування, приватизація – це можливість збільшити надходження до бюджетів, залучити інвестиції, створити нові робочі місця. А для сформованого бізнесу чи підприємців-початківців – реальний шанс втілити у життя свою бізнес-ідею. За оновленнями на ринку об’єктів приватизації можна стежити у телеграм-каналі ФДМУ, на сторінці ФДМУ у Facebook та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також