На Рівненщині на хабарі затримали заступника начальника Фонду держмайна

2225 2

Рівненські спецслужби під час отримання хабара затримали заступника начальника обласного Фонду держмайна.

Сума неправомірної вигоди склала 2,5 тисячі доларів.

Кого саме затримали - невідомо. Однак, як зазначається на офіційному сайті фонду, на Рівненщині є лише один заступник начальника – Ігор Боліщук. У 2016 році він закінчив Національну Академію державного управління при президентові України і здобув кваліфікацію магістра державного управління. У 2015 році нагороджений Подякою Фонду державного майна України, у 2012 році - Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації.

Брифінг щодо затримання відбудеться у військовій прокуратурі о 13.00.

Детальніше згодом.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Найєм 01:52, 03.03.2018

    Боліщук займався постійними поборами, так як займався контролем договорів куплі продажу обєктів які були придбані на аукціоні, або через невідємні поліпшення. Для того щоб зняти з контролю договір продажу обєкта нерухомості, готується підсумковий акт. За результатами впливу на субєкта господарювання, останній змушений був платити дань щоб не бути залежним від держави, та зокрема від регіонального відділення фонду державного лайна України.Адже це досить легко сьогодні перепровірити в цілому так і вибірково провести експертизу обєкту продажу. Власник який набув право власності на обєкт не захоче віддавати те,що він придбав, так як рахував що все зроблено по чесному. А на практиці, це зовсім інші реалії. При бажанні можна задокументувати цілу схему ОЗГ де приймали участь декілька службових осіб.

  • Olesia 06:48, 05.03.2018

    Найєм, у Вас є конкретні докази, які б підтвердили першу фразу Ваших коментарів («Боліщук займався постійними поборами, так як.....»)? Чи це пусті слова, які можна розцінювати як наклеп?

Залиште вiдповiдь

Читайте також