![на фото свято у скиті на день пам’яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого](/img/650/na-rivnenshchini-proveli-dezinfektsiyu-skitu-de-bu20200424_5308.jpg)
Монаха зі Старого Корця привіз до міської лікарні Рівного священник.
На такі кроки пішли, коли священнослужителю стало гірше, проте його відмовлялися госпіталізовувати, неправильно встановивши діагноз. Інфікування коронавірусом підтвердили уже в інфекційному відділенні Рівного.
Як розповів на брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, у Свято-Варварівському скиті, що в Старому Корці, була проведена дезінфекція.
Зараз епідеміологи досліджують місця, де перебував монах. Перевіряють інформацію, що той відвідував чоловічий монастир у селі Липки Гощанського району.
Читайте також по темі: Першому хворому на коронавірус на Кореччині невчасно поставили діагноз