На Рівненщині стартує тиждень права

870 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині стартує тиждень права

Всеукраїнський тиждень права з нагоди святкування 70-річниці Загальної декларації прав людини відбудеться на Рівненщині з 10 по 14 грудня.

Його мета – надання правової освіти громадянам, формування у них правової свідомості та культури. У рамках тижня права заплановано провести урок «Права людини» у навчальних закладах області.

Працівники юстиції та члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області проведуть уроки для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі. Крім того, відбуватимуться правові конкурси та ігри, книжкові виставки, у тому числі презентації літератури правового змісту, кіноклуби про права людини, лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом.

Захід щороку відбувається у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, в установах, організаціях та на підприємствах області, а також в установах виконання покарань.

Цьогорічний тиждень права проходитиме під знаком парасольки. Це символ того, що і органи влади, і громадський сектор, і професійні спільноти об’єднують свої зусилля для утвердження та захисту прав людини в Україні.

Адже дотримання прав і свобод людини має бути пріоритетом для будь-якої цивілізованої держави. А ми повинні докласти максимум зусиль, аби громадяни знали свої права та уміли захищати їх в разі порушення, – зазначає начальниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.

Нагадаємо, що відповідно до указу президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також