На Рівненщині стартував перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

812 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині стартував перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Змагання проходять упродовж 2 днів, і вже сьогодні журі визначать 4 переможців, які представлятимуть Рівненщину в столиці.

У конкурсі беруть участь 67 педагогів закладів загальної середньої освіти області у номінаціях: «Мистецтво», «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства». Учасники вже встигли пройти дистанційні випробування «Практична робота», «Тестування», «Майстер-клас», «Творча робота».

За результатами професійних конкурсних випробувань було визначено по чотири кращих учасники в кожній номінації, а саме:

у номінації «Біологія»:

– Довбак Руслана Олександрівна, вчителька Костопільського ліцею № 4 Костопільської міської ради;

– Жакун Марія Трохимівна, вчителька Залузького опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької міської ради Сарненського району;

– Луцик Алла Станіславівна, вчителька Опорного закладу Балашівський ліцей Березнівської територіальної громади;

– Оверчук Олександр Олександрович, вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради.

У номінації «Інформатика»:

– Рожко Володимир Вікторович, вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;

– Ревук Руслан Романович, вчитель Колківського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької міської ради;

– Кладько Іван Васильович, вчитель Озерського ліцею Каноницької сільської ради;

– Тіяра Микола Русланович, вчитель Дубенського ліцею № 5 Рівненської області.

У номінації «Основи правознавства»:

– Кедрук Вячеслав Петрович, вчитель Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради;

– Якута Руслана Андріївна, вчителька Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради;

– Кузьмич Мирослава Петрівна, вчителька Немовицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району;

– Перчиць Любов Миколаївна, вителька Мульчицького ліцею Вараської міської ради.

У номінації «Мистецтво»:

– Голубовська Маргарита Іванівна, вчителька Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради;

– Карпюк Олена Василівна, вчителька Опорного закладу Демидівський ліцей Демидівської селищної ради;

– Мельник Оксана Анатоліївна, вчителька Корнинського ліцею Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області імені Свіржевського Романа Петровича;

– Мулик Надія Іванівна, вчителька Радивилівського ліцею № 2 ім. П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району.

Зауважимо, що на фінальному етапі конкурсу освітяни проходитимуть конкурсні випробування: «Дистанційний урок» та «Методичний практикум» та «Майстер-клас». 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також