На Рівненщині тестують проєкт електронних журналів та щоденників

798 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині тестують проєкт електронних журналів та щоденників

У двох навчальних закладах області розпочато реалізацію державної програми МОН із цифровізації освіти. До експерименту із пілотування безкоштовного програмного забезпечення для створення та ведення е-журналів та е-щоденників долучилися Зорянський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія» Рівненського району та Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Як повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України тестування триватиме до 16 жовтня. Фахівці хочуть врахувати отримані від вчителів та адміністрацій шкіл зауваження для покращення роботи системи. У листопаді проєктом планують охопити усі навчальні заклади країни на безоплатній основі.

«Сьогодні на ринку освітніх послуг е-журнали та е-щоденники – це не новинка. Є достатньо комерційних пропозицій щодо комплексних цифрових рішень для шкіл, які містять ці сервіси. Але не всі школи можуть собі дозволити їх фінансово. Тому ми пропонуємо базову безкоштовну версію електронних журналів та щоденників, а школи вже зможуть обирати», – зазначив заступник міністра освіти і науки Артур Селецький.

Також у МОНі готують відповідні зміни до нормативно-правових документів, аби у навчальних закладах змогли поступово відмовитися від дублювання документації в електронному вигляді.

«Це рішення дуже на часі, адже технології так чи інакше активно входять у наші життя. За допомогою електронного журналу батьки зможуть оперативніше реагувати на результативність навчання своїх дітей. І самі школярі, які активно користуються гаджетами, зможуть із їх допомогою краще розуміти рівень своєї успішності. Однак тут варто чітко продумати механізм доступу учителів до електронної системи, щоб цим нововведенням не ускладнити процес комунікації між учителем та учнем», – говорить начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також