На Рівненщині з 1 січня не буде військкоматів

4388 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині з 1 січня не буде військкоматів

Міністерство оборони вирішило змінити діяльність військкоматів, аби заохочувати більше українців проходити строкову та контрактну службу у військах. Формально усі військкомати зникнуть – на їхньому місці запрацюють територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Зокрема, у цих центрах буде цілий відділ рекрутства, який займатиметься підбором на службу за контрактом. Нині ж призовом строковиків та контрактами займається один відділ.

Окрім того, за словами заступника військового комісара Рівненської області Андрія Купчака, територіальні центри працюватимуть прозоріше та відкритіше. Зокрема, відвідувачів прийматимуть щоденно, аби людям було зручно звернутися за консультацією, довідками і т.п.

- Військовозобов’язані мають з усмішкою виходити від нас, - зазначив п.Купчак. – Окрім того, ми сподіваємося, що така реорганізація зменшить страх, зокрема матерів, щодо служби у війську.

Зміна назв відбудеться з 1 січня. Але хоча «військкоматів» не стане, посаду військового комісара поки не перейменовуватимуть.

Зазначимо, що наразі в обласному військкоматі триває ремонт. Старе приміщення осучаснюють, а темні коридори роблять більш світлими.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також