На Рівненщині заборонили відвідувати ліси

1998 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині заборонили відвідувати ліси

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підписав розпорядження про заборону відвідувати ліси. Це зумовлено тим, що зараз в області встановився дуже високий клас пожежної небезпеки.

Тому на цей період мешканцям заборонили відвідувати лісові масиви, зони відпочинку на території Держлісфонду, в’їжджати до них на авто. Виняток складає господарський транспорт.

Таке рішення прийняли через збільшення кількості пожеж за останній період. Заборона відвідування лісу запобігатиме загоранню в екологічних системах та мінімізує його наслідки, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Разом з тим, у посиленому режимі працює Державна лісова охорона обласного управління лісового і мисливського господарства. Для ефективного захисту лісів від пожеж в області створено мінералізовані смуги та проведено догляд за ними. Окрім того, проводиться відмежування території Держлісфонду від прилеглих земель сільгоспкористування. Також в лісах постійно патрулюватимуть рейдові бригади для виявлення порушників правил пожежної безпеки. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також