На Рівненщині збирають допомогу для дівчинки, яку інфікувала біологічна мама

6041 1

Ми у соцмережах:

На Рівненщині збирають допомогу для дівчинки, яку інфікувала біологічна мама

Зараз дуже треба допомога чарівній дівчинці – Дарині Білецькій. Біологічна мама відмовилась від неї одразу після її народження, проте встигла «подарувати» своїй наймолодшій дитині смертельний вірус – і швидко після того померла.

У Дарини є родина, яка оформила опіку над нею і яка її дуже любить, пише «Скарбниця Надії». Мама Олена Тоюнда завжди намагається усміхатися. Навіть в аптеці, де вони отримують ліки, помітили, що ця родина дуже-дуже тепла.

На жаль, здоров`я дівчинки, якій при народженні передалася ВІЛ-інфекція, поступово погіршується, постійно з`являються нові і нові проблеми. Постійно потрібно купувати медикаменти.

Благодійний фонд "Скарбниця Надії" завдяки багатьом добрим людям купує і передає Дарусі щомісяця різні ліки на 3-7 тисяч гривень. Перелік препаратів можна побачити у звітах.

Зараз в дівчинки – проблеми з нирками. Мама просто не має сил розмовляти. Все дуже складно.

Попереду ще серйозне лікування зубів з пластинами. Через основну хворобу постійні зуби дівчинки ростуть як розхитані, є проблеми з щелепою. Також в дитини постійна алергія і багато інших проблем.

Хоча на фото вона справжня принцеса. Дуже гарна і така хвора дівчинка! Їй дуже потрібна ваша допомога. Щодня. Просто, щоб жити.

Мама дівчинки Олена розповідає:

«Майже шість років тому розбудив телефонний дзвінок влітку. Знайомий хлопчина Володя, вихованець інтернату, повідомив, що мама пішла  народжувати сьому дитину… І потрібно рятувати хоч цю дитину, щоб вона уникла інтернату і підвалу.

І я пішла в пологовий. Всю дорогу я молилась, щоб дитинка була гарною. Якби я знала, що бажання збудеться на 100%. Та, на жаль, загадала не те… Мене чекала маленька чарівна принцеса, яку мені біомама вручила з радістю і зникла.

Ми з пологового перевелись в обласну лікарню на дообстеження, і лікарі повідомили, що дитинка з «сюрпризом». Лікарі запевняли, що може обійтись. Ми сподівались. Та в три місяці Дарині стало зле. Перестала згортатись кров. Так ми повернулись в обласну.

За два тижні отримали попередні діагнози і направились в столицю. За уточненням та лікуванням. Це були найдовші три місяці нашого життя. Щоденні каруселі з аналізами. Безсонні ночі і безкінечні крапельниці. Я тихо божеволіла і не знала, чим це все скінчиться. Але лікарям вдалось нас стабілізувати і встановити діагноз. ВІЛ. Остання стадія…

Не скажу, що зраділи, але саме зі встановленням діагнозу настав спокій. Адже можна було починати лікування і сподіватись на позитив.

Так Дарину посадили пожиттєво на терапію. Щоденні прийоми ліків…постійні походи до лікарів, безкінечні здачі аналізів, оформлення інвалідності і звикання до діагнозу… це все затягнулось на декілька років.

Ми вчились жити з ліками і мати з цього користь… Співпраця з психологами й істерики практично припинились як в мене, так і в Дарини.. Прийоми ліків дали результат. Ми стали менше хворіти і просто почуватись краще.

Так, імунна система відсутня і по півроку випадає з нашого життя (восени і взимку) через постійні бронхіти, ангіни, ларингіти чи запалення… Але ми живемо. І практично повноцінно.. Даринка бореться за своє життя щодня. Вона старанно приймає ліки, ходить на вакцинацію і докладає усіх зусиль, щоб жити повноцінним життям. Я дивлюсь на своє щастя і дякую Богові за цей дарунок. Саме такий… бо вона особлива.»

Просимо всіх небайдужих людей допомогти Даринці. Щодня їй потрібно вживати велику кількість ліків, щоб боротися за своє життя. Практично щотижня доводиться купувати медикаменти для дівчинки.

Конец формы


Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті»

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині-сироті».

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також