Підготовка зенітників бригади тероборони ЗСУ на Рівненщині має системний підхід. Окрім вогневих завдань, військовослужбовців готують тактичної, домедичної, інженерної, спеціальної підготовки, військової топографії, захисту від зброї масового ураження.
Зенітні установки ЗУ-23-2, що встановлені на борту високо прохідних військових вантажівок, укотре довели свою ефективність, розповів командир одного із розрахунків ЗУ-23-2 на псевдо «Капелан».
- Днями у складі мобільної вогневої групи висувалися в район зосередження, де відпрацьовували знищення наземних та повітряних цілей противника умовно, а сьогодні знищили реальні цілі, що імітували ворожу техніку та живу силу ворога, - зазначив «Капелан».
Також він повідомив, що їхній зенітний підрозділ укомплектований на 100% відсотків. Тут служать вмотивовані військовослужбовці, які впевнені у свої силах.
Бути зенітником непросто – треба мати добру фізичну форму, адже ящики з коробами від боєприпасів вагою близько 50 кілограмів кожен, а при собі в кожного плюс зброя й індивідуальні засоби захисту.
Щоб виконати завдання та вижити, треба швидко рухатися та за відпрацьованим до автоматизму алгоритмом. Це стосується й навчання, й виконання завдань під час бойового чергування у визначених районах відповідальності поруч білоруського кордону, розповідає Інформагентство АрміяInform .