На Рівненщині з’являться ще дві ОТГ

1023 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині з’являться ще дві ОТГ

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Об’єднані територіальні громади будуть сформовані з осередками у Здовбиці Здолбунівського району та Городку Рівненського.

 Спочатку Городоцька сільська рада мала увійти до Рівненської міської ОТГ, а Здовбицька - у склад Здолбунівської ОТГ. Проте із січня по квітень цього року Городоцька громада опрацювала всі документи та пройшла необхідні процедури (громадські обговорення, робочі групи) для створення ОТГ.

«Наразі вже отримано всі необхідні юридичні висновки. Залишилося провести сесії трьох сільрад, які мають ухвалити рішення про входження до ОТГ. Після чого мають подати звернення до Рівненської ОДА про призначення ЦВК перших місцевих виборів», - розповів Віталій Коваль. -

По Здовбицькій ОТГ. У Здолбунівському районі на сьогодні на створено жодної ОТГ. Хоча на початках громадські слухання провели і Здолбунівська, і Здовбицька громада, на яких чітко засвідчили про бажання рухатися окремо. Така можливість самостійного розвитку передбачена у останній редакції перспективного плану формування територій громад області.

За нашими розрахунками, обидві громади - Городоцька і Здовбицька - будуть фінансово спроможними».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також