На Рівненській АЕС захищають персонал від коронавірусу

761 0

Ми у соцмережах:

На Рівненській АЕС захищають персонал від коронавірусу

З метою посилення профілактичних заходів із запобігання захворюванню на коронавірус COVID-19 для мінімізації ризиків розповсюдження інфекції контактним шляхом серед працівників на Рівненській АЕС визначено та переведено на спеціальний графік роботи найбільш критичний персонал, необхідний для стабільної роботи об`єкту, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Оперативний персонал Рівненської АЕС ізольовано, а критично важлива група розміщена в окремих приміщеннях готельного комплексу «Вараш», де проводяться всі необхідні заходи із дезінфекції та медичного моніторингу. На період дії карантинних заходів для цієї категорії персоналу розроблено оптимізований графік роботи та ізольований прохід на робочі місця/з них без контакту з іншим персоналом, а їх перевезення до проммайданчика здійснюватиметься за окремим маршрутом.

Таке рішення було ухвалено на черговому засіданні штабу з проведення карантинних заходів для запобігання захворюваності на COVID-19, який створено з моменту оголошення пандемії. За інформацією голови штабу РАЕС з проведення карантинних заходів - т.в.о. генерального директора електростанції Сергія Куроєдова, на Рівненській АЕС вжиті всі можливі заходи для збереження здоров’я та працездатності персоналу атомної електростанції, забезпечення безпечної та надійної роботи атомних енергоблоків. Усі атомники забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, проведено роботу з персоналом, відбувається регулярне інформування щодо особливостей карантинного режиму та норм поведінки, співробітники, не задіяні у технологічних процесах, своєчасно переведені на дистанційний режим роботи.

Нагадаємо, в Україні медичні заклади тимчасово припинили планові госпіталізації та операції, крім невідкладних та термінових, тому вони перепрофільовані для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах. За словами головного лікаря санаторію-профілакторію РАЕС Світлани Слободіної, наразі у зв’язку із загальнонаціональним карантином заклад не здійснює планове оздоровлення працівників електростанції та ветеранів підприємства. Медперсонал закладу залучений до постійного медичного моніторингу персоналу Рівненської АЕС на робочих місцях та місцях ізоляції.

Веб-сайт РАЕС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також