На верстатників та столярів навчатимуть у Сосновому

745 0

Ми у соцмережах:

На верстатників та столярів навчатимуть у Сосновому

На Рівненщині відкрили 18-ий навчально-практичний центр. Його відкрили у Березнівському районі. Центр з надсучасним деревообробним обладнанням з професії «верстатник деревообробних верстатів та столяр будівельний» працюватиме на базі Соснівського професійного ліцею.

- Рівненщина має потенціал, тому попереду відкриття нових навчально-практичних центрів в області. Ми ставимо високу планку і досягаємо хороших результатів, адже діти, що обрали професійно-технічну освіту гідні найкращого», - розповів заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський.

На облаштування навчально-практичного центру використали 2432,9 тис. грн. Ремонтно-будівельні роботи виконували учні та майстри виробничого навчання ліцею. У навчально-практичному центрі облаштували столярний та меблевий цехи, майстерню ручної обробки деревини, клас для проведення інструктажів з охорони праці, стрічкову пилораму та роздягальню.

- Цей навчально-практичний центр є прикладом того, яким має бути Новий освітній простір для навчання нашої молоді. Україна потребує висококваліфікованих робітничих кадрів, а такі центри за допомогою новітнього обладнання готуватимуть першокласних професіоналів, - зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Навчально-практичний центр з професії «верстатник деревообробних верстатів. столяр будівельний» також буде використовуватись для підготовки кваліфікованих робітників за суміжними професіями «столяр меблевик», «деревообробник будівельний», «робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також