На рівненському залізничному вокзалі — аукціон для торговців

4528 0

Ми у соцмережах:

На рівненському залізничному вокзалі — аукціон для торговців

Незабаром на залізничному вокзалі Рівного пожвавиться торгівля. Адже «Укрзалізниця» уже пропонує орендувати місця для встановлення кіосків і торгових конструкцій, щоб покращити сервіс для пасажирів. Кожен бажаючий може поторгуватися за місце для підприємницької діяльності в електронній системі «Prozorro. Продажі».

Олександр Мулявка, директор рівненського вокзалу:

— Довгий час рівненський залізничний вокзал в оренду взагалі нічого не віддавав. Однак на державному рівні було ухвалено концепцію розвитку з акцентом на те, що все потрібно робити прозоро, щоб не було жодних спекуляцій, що одним місця для торгівлі дають, а іншим — ні. «Укрзалізниця» розпочала торги ще у вересні. Хочу запобігти всяким спекуляціям. Мовляв, хтось землею торгує. Йдеться винятково про право оренди торгового місця. Загалом на торги в районі рівненського залізничного вокзалу було виставлено 36 лотів, по чотирьох з них торги уже відбулися.

Загалом місця для ведення бізнесу пропонують як перед вокзалом, так і на пероні та в будівлі самого вокзалу. Тут можна займатися продажем газет і журналів, різних товарів, а ще можна облаштувати пункти обміну валюти, кафе, бар, салон краси чи аптечний пункт.

Додамо, що перед початком торгів «Укрзалізниця» проводила повну інвентаризацію комерційних площ на 24 вокзалах країни. Усі вільні місця, де можна торгувати, будуть передані в оренду.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також