![На Замковій зробили будинок у квітах](https://farm5.staticflickr.com/4685/38623264534_2854fa0353.jpg)
Будинок на вулиці Замковій, 10-А нічим би іншим не відрізнявся від інших утеплених п'ятиповерхівок Рівного, якби не одна особливість — орнамент у вигляді чорнобривців на його фасаді.
Галина Довгира, керівник ОСББ:
— Наш будинок був включений в муніципальну програму з утеплення, відповідно до якої 70?% витрат на роботи фінансує місто, а 30?% надає ОСББ. Загалом вартість проекту — 154 тисячі гривень. Проте за рахунок так званих теплих кредитів та внесків громади на ОСББ мешканці будинку фактично заплатити тільки 12?% від цієї суми.
Прикрасити фасад будинку орнаментом — моя ідея. Ми довго шукали художника, який би взявся її реалізувати. Погодився скульптор Сергій Грецянюк, який вирізав чорнобривці та бджілку з пінопласту в майстерні, розфарбував, а потім придумав, як за допомогою шурупів-«парасольок» та клею прикріпити орнамент до фасаду. Робота обійшлася нам у 18 тисяч гривень. На орнамент використали фонд ОСББ з внесків громади. Мешканці будинку й не знали, що їхнє житло так оздоблять. Ми зробили їм такий сюрприз. Усім дуже сподобалося. Плануємо також прикрасити квітами входи у всі 4 під'їзди будинку. Всі орнаменти будуть різними.