Надєїн зробить у «Вересі» ревізію – міський голова

1735 0

Ми у соцмережах:

Іван Надєїн. Фото - з його сторінки у Facebook

Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував для РВ підписаний меморандум з «Вересом», відповідно до якого футбольний клуб стане публічним акціонерним товариством, а Рівненська міська рада – одним з акціонерів.

Підписали меморандум міський голова Рівного Володимир Хомко, Олексій Хахльов як представник громадської спілки «Верес» та Іван Надєїн, власник «Рівнетеплоенерго».

Створення ПАТ, гроші міськради та новий спонсор – а пан Надєїн, як заявили, стане президентом «Вереса» - дозволять зберегти команду, доки триватиме ремонт «Авангарду», каже міський голова.

- Оскільки у «Вересі» склалася критична ситуація, звернулися до нас, - зазначає міський голова Володимир Хомко. – Я провів консультацію з конструктивною частиною депутатів і ми вирішили допомогти. Можливості міського бюджету не такі великі, тож ми спробували знайти спонсора для команди. Я мав переговори з багатьма бізнесменами – погодився Надєїн, який понесе левову частку затрат. Думаю, фінансову проблему «Вереса» ми знімемо принаймні на перших порах, щоб не втратити команду. Було б здорово, щоб у нас на момент, коли завершиться будівництво стадіону «Авангард», була своя футбольна команда у місті.

За словами міського голови, перш ніж підписати меморандум, він проконсультувався з юристами. Створення ПАТ і акції міськради у ньому – законна справа.

- Відсотків 25 акцій місто на себе могло б взяти, - зазначає п.Хомко. – 25%, думаю, відійде вболівальникам, а левову частку візьме Надєїн – така домовленість. Грошового еквіваленту ще не обговорювали. Спершу Надєїн проведе ревізію у команді, подивиться, що там взагалі робиться. У червні буде сесія, на якій місто, можливо, дасть якісь кошти на «Верес». До того часу команду підтримуватиме Надєїн. Якщо не він згодом, то якийсь інший бізнесмен. Повноцінно утримувати «Верес» з міського бюджету ми і не збираємося – у нас є й інші види спорту.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також