Намагалася донести до росіян правду і стала ворогом народу в Рівному

8661 0

Ми у соцмережах:

Намагалася донести до росіян правду і стала ворогом народу в Рівному

Звичайна сільська дівчина із Сарненського району Ірина Конько враз стала відомою. Через росіян, яким завзято намагалася донести правду про війну через соціальні мережі в інтернеті. Однак ті натомість скачали всю її особисту інформацію та помістили на несправжню сторінку в соціальних мережах. Пізніше ніби від її імені невідомі зробили допис, в якому закликали армію Росії якнайшвидше прийти до Рівного та вбити усіх українських захисників. Одразу після цього на 18-річну дівчину звалилася така «популярність», що до її дому навіть приїхали працівники СБУ, а саму її люди почали сприймати як ворога.

Марія Юстицька, речниця поліції Рівненщини:

— Допис із закликом до російської армії прийти до Рівного та вчинити розправу над українськими захисниками був зроблений із несправжньої сторінки. Як пояснила сама дівчина, незадовго до цього вона приєдналася у месенджері «Телеграм» до проросійського каналу, де почала публічно критикувати дії російської армії. Після цього один із підписників каналу заблокував її профіль. Крім того, використовуючи дані неповнолітньої, створив нові сторінки у різних месенджерах та почав нібито від її імені висловлюватися на підтримку російської агресії.

Анна Свінціцька, речниця СБУ в Рівненській області:

— Коли з’явився допис у соціальних мережах із закликами до російських військ зайти до Рівного, то до обласного управління надійшла маса дзвінків від небайдужих громадян. Телефон просто розривався. Тоді наші спеціалісти з’ясували, де проживає ця дівчина, та поїхали до неї додому. Дівчина виявилась цілком адекватною та патріотично налаштованою. В неї вдома наші працівники перевірили комп’ютер і визначили, що сторінка у соціальних мережах із закликом про прихід російської армії була не її. Це була несправжня сторінка, на яку помістили дані та фото цієї дівчини. Зловмисники скористалися її наївністю. Відстежували всю інформацію, яку вона публікувала у соціальних мережах, та просто використали. Коли вони зробили несправжню сторінку дівчини, то тоді розмістили оцей скандальний допис та розкрутили його у соціальних мережах. Можна сказати, що це була така собі помста росіян через патріотичну позицію цієї дівчини. Нам навіть було її шкода. Адже поки тривала перевірка, то наші ж українці масово її цькували. Росіяни просто скористалися тим, що рівняни дуже негативно ставляться до зрадників та колабораціоністів. Тому цій дівчині так незаслужено дісталося за її намагання донести до росіян правду. Адже вона в усіх цих проросійських соціальних групах намагалася захистити честь та гідність полку «Азов», вступаючи у палку суперечку з росіянами. Однак в результаті її намагання призвели до того, що вона на якийсь час стала у Рівному ворогом народу.

Зауважу, що надалі мешканцям Рівненщини потрібно особливо критично ставитися до інформації, яка поширюється в Інтернеті, бо на їхніх почуттях зараз дуже легко зманіпулювати. А всім любителям «руского міра» скажу, що публічні заперечення агресії Росії щодо України та виправдовування військових злочинів загрожують кримінальною відповідальністю. В області уже було розкрито діяльність кількох таких любителів «руского міра».

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також