Не догледіли: пропала дитина (ФОТО)

10617 8

Вчора ввечері, 27 квітня, у садку №28, що на вулиці Відінській в Рівному, був переполох: загубилася дитина. На місце події батько викликав поліцію.

Про подію «РВ» розповіли читачі, які стали мимовільними свідками прикрого інциденту. Вони надіслали фото з місця події.

Близько шостої вечора батько та мама хлопчика віком 2,5 року забрали сина з групи в дитсадку, щоб вести додому. Батьки відволіклися на розмову,  І не зогледілися, як дитина пропала.

Завідувачка дитсадка Надія Мізера розповіла "РВ", що батьки зупинились на кілька хвилин, щоб запитати у виховательки, як минув день в їхнього сина. А малий тим часом, забіг за ріг будинку та зник. Його шукали, але знайти не могли, тому й виклкиали поліцію.  Через півгодини пошуків разом з правоохоронцями хлопчика  таки виявили у дворі школи N18. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Наталія 02:56, 28.04.2018

  Це напевно найгірший садок Рівного.Моя дитина мала нещастя там побувати декілька днів.Запізнившись на декілька хвилин після прийому ,сказали що сніданку дитині немає,при цьому вихователі сиділи в методичній жерли ковбасу і розпивали спиртні напої.На другий день дитина поскаржилась ,що її б'ють при вкладанні спати.Розмова з вихователькою нічого не дала ,бо на третій день дитина знову поскаржилася.Я забрала звідти дитину.В іншому садочку дитина за всі роки ніразу не скаржилася.

 • Борис 03:38, 28.04.2018

  Читая заголовок, первая мысль : " дитина загубилась в садочку" , т. е . виноват детсад . Опять кричащие заголовки ради дешевой сенсации?!!! Я готов поддержать петицию, что некоторых уродов-журнашлюх надо привлекать к ответственности за их " высеры"

 • Оля 05:55, 28.04.2018

  Скажу, що досить хороший садочок! Ходимо туди 3 роки. Скарг не було від малюка. Різні бувають ситуації, але батьки, якщо вже забрали дитину, то вони вже несуть відповідальність за неї, чи то на території садочку чи школи. Вихователь повинен дивитися за іншими дітьми які лишилися, і не стоять стовпчиками, а рухаються і т.д...

 • Оля 08:21, 28.04.2018

  Тато забрав дитину , а винна вихователька? ?????? Це капець!!!! Мої двоє дітей відвідували цей садок. чудовий!!!! і вихователі хороші!!!!!

 • Сергей 10:50, 28.04.2018

  Местные акулы пера в своем репертуаре.

 • Наталія 09:14, 29.04.2018

  Як не соромно,журналісти,схаменіться,не правильним заголовком ви руйнуєте все навколо. Поставте себе на місце цієї виховательки,яка читає цю статтю. Прошу будьте коректні,і не забувайте,що хтось,колись може так написати про Вас.

 • Людмила 10:40, 29.04.2018

  В тому то і справа, що тато вже забрав дитину, а те що він роззява, то це його проблема, вже трапилось таке то потрібно бігти і шукати дитину, а не викликати поліцію, і звинувачувати вихователів, він краще знає як його дитина виглядає. Вихователь в свою чергу повинна була піти шукати дитину. Журналісти думайте спочатку як написати заголовок!

 • 09:12, 30.04.2018

  Зазвичай таке й трапляється у безвідповідальних батьків.Татку такому треба вуха накрутити.

Залиште вiдповiдь

Читайте також