Тривале сидіння на стільці. Сидяче проведення часу, по кілька годин на день, може сприяти ожирінню, яке серйозно впливає на здоров’я серця і хребта. Крім того, занадто довге сидіння на стільці шкодить урологічним органам.
Дивитися в екрани гаджетів. Ця поширена щоденна звичка руйнує поставу. Коли людина довго дивиться в монітор, її плечі напружуються, шия закріплюється в неправильному положенні, хребет викривляється. Наслідком постійного перебування тіла в такому положенні стає надлишковий тиск і навантаження на хребці, міжхребцеві диски. Як результат, в спині виникають болі, від тупого до гострого і різкого або виснажливого.
Прийом ліків. Люди, які самостійно, без консультації з лікарем, приймають безрецептурні препарати для зняття болю, часто змішують їх з іншими ліками і не обтяжують себе уважним читанням інструкцій до препаратів. Подібна звичка займатися самолікуванням руйнівна для організму, вона може згубно позначитися на стані печінки, серця, нирок, підшлункової залози.
Соціальна ізоляція. Люди за своєю природою є соціальними істотами, і відсутність позитивних соціальних контактів (з близькими, друзями) на регулярній основі руйнує психіку. Відлюдькуватість і відсутність спілкування підвищує рівень кортизолу (гормон стресу), підсилює відчуття тривоги, напруги, депресії, безвиході. Потрібно завжди знаходити час для спілкування, регулярно дзвонити друзям, рідним.