Василь Галябар: «Не треба перекладати причини власних невдач на президентів»

2317 0

Ми у соцмережах:

Василь Галябар: «Не треба перекладати причини власних невдач на президентів»

Після того, як усі пересварилися з родиною, друзями та сусідами через голосування за «правильного» і «неправильного» кандидатів у президенти, звинуватили один одного у всіх можливих і неможливих наслідках «такого» голосування, фахівці радять заспокоїтися, адже причин для протистояння нема.

Лікар-психіатр Василь Галябар радить рівнянам приділити більше уваги близьким людям, більше працювати над собою й не перекладати причини власних невдач на президентів:

— Людям завжди хочеться бути успішними або ж знайти того, хто заважає їм бути успішними — ми так влаштовані, і в цьому криється причина протистояння через «правильного» і «неправильного» кандидата. Багато хто цим показує, що він знає, хто заважає йому жити краще. Я радив би більш спокійно сприймати історію, перші шпальти видань та результати виборів, а себе сприймати так, як є. Потрібно більше працювати над собою і постаратися зрозуміти, що інші люди теж хочуть успіху і собі, і своїй державі, бо вона у нас одна. Та її успіх різні люди бачать по?різному, не так, як ми, бо ми всі різні. У голосуванні за президента ми всі, незалежно від того, за кого проголосували — попутники, лише ніби вийшли в різні двері.

Раджу заспокоїтися і зосередитися на вічних цінностях: родині, дітях, на своїй професії, на громадській роботі — на тому, чим живемо щодня. Це принесе і примирення, і бажання щось змінювати.

Насправді добре, що люди небайдужі, гірше, коли навпаки. До мене іноді звертаються сім’ї, в яких одному з подружжя байдуже, що буде з іншим, і це велика проблема у плані примирення. Так і в країні, якщо люди небайдужі, отже, їм неоднаково, що буде завтра, гірше, коли байдужі. Вибори вже позаду, зараз саме час вислухати опонента, його аргументи. Для цього недостатньо кричати, що всі тупі, потрібно вміти слухати й аналізувати.

Записала Світлана Федас.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також