Небезпечні знахідки, або Що не можна піднімати

19877 0

Ми у соцмережах:

Небезпечні знахідки, або Що не можна піднімати

Часто ми радіємо, коли знаходимо гроші чи цінну річ. Але кожна знахідка несе і приховану загрозу.

небезпечни-знахидки Щоб разом зі знайденою річчю не отримати хвороби, невдачі й біди, варто знати про те, які забуті чи загублені предмети не можна піднімати. Радість знахідки від них буде недовгою, а от вирішення проблем, що прийдуть у життя, займе дуже багато часу. Є кілька причин, через які іноді краще проігнорувати знахідку і пройти повз. Предмети особистого вжитку вбирають енергетику власника. Хвороби, негативні думки і проблеми, що переслідували колишнього господаря, перейдуть і до нового власника. Річ могла бути залишена на вулиці з метою порятунку від зурочення чи хвороби. Найчастіше «порча» наводиться за допомогою яких-небудь предметів, і в ході ритуалу з позбавлення від негативного впливу людина несе такий предмет подалі від свого дому і «забуває» на вулиці. Тому знайдений предмет буде просочений темною енергетикою; піднявши його, ви завдасте собі енергетичного удару — негатив чи, як це ще називають, «порча» перейде до вас. Деякі предмети підкидають спеціально з розрахунком на те, що яка-небудь людина їх підніме: так люди намагаються позбутись від невдач чи хвороб, передавши їх іншому. Піднявши такий предмет, ви заберете собі чужі біди. Деякі предмети найчастіше використовуються в недобрих цілях, а виходить, як тільки ви їх підняли і привласнили, напевне принесете в своє життя проблеми. Щоб зберегти своє здоров'я і не притягнути невдачі, варто проходити повз такі знахідки, не доторкаючись до них.

1. Залізні гроші

Металева монета легко вбирає будь-яку енергетику, як позитивну, так і негативну. Позитивна енергія перетворює монету в талісман — але талісман навряд чи залишать на вулиці. Більш імовірно, що в монету виплеснули негатив, а потім викинули, щоб від цієї руйнівної енергії позбутися. Крім того, ще наші предки зауважували, що знайдені гроші ніколи не приносять збагачення: незабаром після знаходження невеликої суми грошей ви ризикуєте втратити набагато більше.

2. Золоті прикраси

Дорогоцінний метал легко піддається магічному впливу, тому прикраси із золота чи срібла часто використовують у пристрітах, при наведенні «порчі» та інших темних справах. Обручки, особливо шлюбні, залишають на вулиці, щоб розпрощатись із проблемами в особистому житті. «Приміряння» знайденої прикраси призведе до негативних наслідків навіть у тому випадку, якщо колишній власник загубив її випадково. Метал взаємодіє з енергетичним полем господаря і знає багато про його життя. Носіння чужої прикраси буде змінювати ваше власне біополе, доставляти дискомфорт і заважати вашій самореалізації.

3. Саморобні речі: ляльки, статуетки, м'які іграшки

Такі речі найчастіше виносять з дому з метою позбутися негативу. Імовірність того, що річ просочена негативною енергією, особливо велика, якщо ви знайшли її на перехресті чи в місцях, що не користуються в людей популярністю. Така знахідка здатна принести у ваш дім розлад, хвороби і матеріальні проблеми.

4. Голки і шпильки

Гострі металеві предмети легко заряджаються негативною енергією, тому рідко виявляються на вулиці випадково. Цілком імовірно, що хтось використовував голку чи шпильку як оберіг, а потім загубив. Такий предмет насичений негативною енергією, тому що захищаючи свого власника, він приймає енергетичні випади на себе. Дотик до знайденої голки призведе до того, що весь негатив, який недоброзичливці призначали попередньому власнику, стане вашим.

5. Натільний хрестик

Хрестик тісно пов'язаний з долею людини. Він запам'ятовує усі вчинки людини, погані й добрі. Приміряючи чужий хрестик, людина разом з ним «надягає» чужу долю. Вважається, що навіть легкий дотик до знайденого натільного хреста призведе до того, що людина візьме на себе чужі гріхи.

6. Ключі

У ритуалах ключ часто використовується для того, щоб «замкнути» нещастя, а потім викидається. Людина, що знайшла предмет, «відкриє» зачинені двері і впустить у своє життя негаразди. Знахідка становить особливу небезпеку, якщо ключ був виявлений у водоймі.

7. Браслети з ниток

Вони часто використовуються як обереги і захищають господаря, вбираючи негативну енергію. Зазвичай такі браслети не губляться випадково: вони рвуться і падають з руки хазяїна в той момент, коли насиченість негативом досягла свого піку й оберіг більше не може виконувати захисну функцію. Доторкнувшись до такої речі, ви піддасте себе сильному негативному впливу.

8. Дзеркала

Дзеркала здавна вважалися небезпечними предметами. Дзеркальна поверхня має пам'ять: вона всмоктує енергетику людей, яких відбиває, і подій, свідком яких стає. Цю енергетику дзеркало поширює на усіх, хто потім відіб'ється в ньому. Тому щоб не допустити у своє життя негатив, пройдіть повз знайдене дзеркальце.

9. Гребінці

Гребінці постійно взаємодіють з енергетикою власника, котра значною мірою залежить від його думок, способу життя і вчинків. Тому піднімаючи гребінець, ви ризикуєте зарядитися негативною енергією: адже невідомо, якою людиною був його власник до вас. Крім того, над гребінцями часто читають наговори і використовують їх у пристрітах.

10. Годинник

Відомо, що в той момент, коли людина відходить в інший світ, її наручний годинник зупиняється. Цей предмет має найтісніший зв'язок з біополем людини. Тому піднявши таку знахідку, ви порушуєте цілісність свого енергетичного поля і ризикуєте забрати собі хвороби і проблеми колишнього хазяїна.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також