Негода знеструмила 135 населених пунктів

816 0

Ми у соцмережах:

Негода знеструмила 135 населених пунктів

Шквалисті пориви вітру призводять до падіння дерев на лінії електропередач, до обриву проводів ліній електропередач та пошкодження електрообладнання, і як наслідок до знеструмлення помешкань споживачів на території області.

Станом на 13:00, внаслідок негоди відключено 52 повітряні лінії 10кВ, 622 трансформаторні підстанції, без електропостачання залишились 135 населених пунктів.

Начальник відділу по роботі зі споживачами Прат «Рівнеобленерго» Король Валентина повдомила, що аварійні відключення спостерігаються на території всієї області, але особливих пошкоджень зазнали Рівненський, Здолбунівський, Дубенський та Млинівський, Березнівський райони. Для відновлення електропостачання задіяно всі механізми, енергетики працюють в посиленому режимі для якнайшвидшого відновлення електропостачання. Наразі всі сили спрямовані на виконання робіт з метою унеможливлення ураження електричним струмом.

Цілодобово працівниками Кол-центру приймаються повідомлення від споживачів області щодо відсутності електропостачання. Подати інформацію про пошкодження електрообладнання та відсутності електропостачання можна зателефонувавши за номером 69-42-98, надіславши лист на електронну скриньку Contact@roe.vsei.ua, повідомити через засоби Skype зв’язку – Contactroe, або залишити голосове повідомлення в меню самообслуговуванні.

Енергетики радятьі: не наближаись до обірваних проводів ліній електропередач. Категорично забороняється підніматися на опори електропередач, на електроустаткування трансформаторних підстанцій та намагатися самотужки лагодити пошкоджене обладнання. Не намагайтесь самостійно відновити електропостачання. Роботи з його відновлення повинні виконувати лише працівники "Рівнеоблеенерго"  Смертельно небезпечно перебувати біля повітряних і кабельних ліній електропередач під час негоди. У випадку виявлення пошкодження електрообладнання терміново повідомте відповідний район електричних мереж або зателефонуйте до Кол-центру. 
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також