![Біля Рівного вже не горить, але рятувальники ще чатують](/img/650/nepodalik-rivnoho-vzhe-ne-horit-ale-ryatuvalniki-s20200315_7722.jpg)
Пожежники загасили суху траву та очерет, що загорілись сьогодні в обідню пору в районі Нового двору поблизу Рівного.
На місці події працювали бійці 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста та співробітники оперативно-координаційного центру обласного управління ДСНС.
У зв'язку з пожежею утворилося задимлення на автодорозі. З метою недопущення можливих дорожньо-транспортних пригод патрульні поліцейські спільно з рятувальниками регулювали рух. Пожежу вдалося загасити. З метою не допущення утворення нових осередків пожеж на місці залишилися чергувати вогнеборці. Ситуація знаходиться під цілковитим контролем.