Новий голова Рівного запроваджує нові новорічні традиції

2678 0

Ми у соцмережах:

Новий голова Рівного запроваджує нові новорічні традиції

Одним із перших розпоряджень новообраного міського голови Олександра Третяка можуть стати зміни у новорічній традиції Рівного ставити винятково свіжозрубану в лісі ялинку на центральному майдані. Але для цього п.Третяку доведеться скасувати розпорядження попередника — Володимира Хомка, яке він підписав ще 17 листопада і яке чиновники вже навіть почали виконувати. Звичайно ж, цим розпорядженням передбачено прикрашання «живої» ялинки. Адже ще років з десять тому, відколи почалися у Рівному дискусії — чи варто замінити її на штучну, Володимир Хомко заявив: «Поки я міський голова — буде ялинка справжня».

Відповідно до розпорядження Володимира Хомка за встановлення новорічної ялинки відповідає Володимир Пилипчук, начальник управління житлово-комунального господарства — до 7 грудня ялинка та майдан мають вже бути прикрашені.

Володимир Пилипчук розповів, що жива новорічна ялинка обійшлася б місту у близько 50 тисяч гривень разом із прикрасами. Уже й шукали, хто її встановить. Але дізнавшись про позицію новообраного міського голови, яку він оприлюднив у відео в соцмережі, «пошуки ялинки призупинили».

Нібито у четвер має бути нарада з новим міським головою, на якій і вирішуватимуть, якою буде новорічна ялинка. Кажуть, що на тій нараді буде й Оксана Майборода, яка представляє громадську ініціативу «Сад історій Рівного», а на цих виборах стала депутаткою міськради від «ЄС». Її позиція відома — вона уже кілька років виступає проти вирубування живого дерева, пропонуючи натомість прикрашати ялинки, що вже ростуть на майдані.

Таку ж думку щодо новорічної ялинки висловив і міський голова Олександр Третяк:

— В нашій команді є чимало еко-активістів, які категорично проти зрізування живих ялинок, щоб вони постояли в центрі міста місяць, після чого їх утилізують. Враховуючи, що в нашому місті будуть обмежені масові заходи, оскільки ми в червоній карантинній зоні, і очевидно, що в нас не буде таких потужних святкувань Нового року, як це було минулими роками, в нашій команді є ідея на стадії обговорення, щоб одна з живих ялинок, які ростуть у центрі міста, була цьогоріч прикрашена як головна ялинка міста. А вже наступного року будемо вирішувати питання про придбання гарної штучної ялинки, щоб вона стала окрасою різдвяно-новорічних свят в Рівному. Як тільки нова міська рада і новий міський голова приступлять до своїх повноважень, ми це питання вирішимо.

Тим часом у центрі Рівного на майдані біля торговельного центру «Злата Плаза» почали встановлювати новорічну ялинку — традиційно штучну. Змонтувати та прикрасити святкове дерево мають до кінця тижня. Ялинка буде такою ж, як і в попередні роки, але трохи оновленою. Урочистого відкриття ялинки, очевидно, не буде. Як повідомив директор «Злата Плази» Олександр Оверчук, поки що не планується ніяких святкових заходів.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також