Новий заступник Третяка - вінничанин. Але у Рівному знайшов дружину

2725 0

Ми у соцмережах:

Артем Ганущак на засіданні міської депутатської комісії, поруч керуюча справами міськвиконкому Марія Корнійчук

Колишній працівник СБУ Артем Ганущак може стати новим заступником міського голови Рівного з питань діяльності виконавчих органів.

 Сьогодні він прийшов познайомитися з міськими обранцями на засідання однієї з депутатських комісій.

"Я буду новою людиною у цій сфері і в органах місцевого самоврядування. Але докладу максимум зусиль і розберуся. Ніколи не цурався порад, слухаю людей з досвідом і аналізу. Комунальна сфера - обличчя міста. Саме головне - розібратися з тим, що є в наявності, якісно використовувати і, за можливості, модернізувати", - заявив Артем Ганущак. 

Заодно, привідкрив деякі подробиці своєї біографії. Народився у місті Вінниця, закінчив київський ліцей ім. Івана Богуна, а пізніше - національну академію Державної прикордонної служби. Упродовж 2008-2012 служив у лавах Держприкордонслужби на Львівщині та на Волині. Певний час був відряджений у підрозділ прикордонного контролю у Рівненський аеропорт.

"Тут познайомився з майбутньою дружиною і прийняв рішення остаточно перебазуватися у Рівне", - додав Артем Ганущак. - "В подальшому перевівся до СБУ, до 2020-ого був тут, потім пішов на підвищення до центрального апарату Служби безпеки України".

Нині Артем Ганущак уже не працює в СБУ. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також