Обидві рівненські команди перемогли на “домашньому” міжнародному турнірі

1109 0

Ми у соцмережах:

Обидві рівненські команди перемогли на “домашньому” міжнародному турнірі

Як юнацька, так і дівоча команда рівненського “ОСДЮСШОР” стали переможцями традиційного міжнародного турніру “Дружба з Сергієм Ліщуком”, який завершився у місті.

У змаганнях брали участь вісім команд, які представляли Україну, Білорусь та Литву і  складені з гравців не старше 2004 року народження.

Як в змаганнях юнаків, так і дівчат рівних не було рівнянам вони виграли усі свої ігри та заслужено здобули золоті медалі змагань.

За підсумком турніру команди посіли такі місця:

Юнаки: 1. ОСДЮСШОР (Рівне), 2. “ЗОДЮСШ” (Ужгород), 3. “Алітус” (Литва), 4. ЦОР “Вікторія” (Брест, Білорусь).

Дівчата: 1. ОСДЮСШОР (Рівне), 2. “Алітус” (Литва), 3. “СДЮСШОР” (Одеса), 4. “Шахтар” (Солігорськ, Білорусь).

Усі учасники змагань отримали пам’ятні подарунки від меценатів та спонсорів, серед яких іпПрезидент БК “Рівне” Сергій Ліщук, який вже протягом багатьох років допомагає організаторам з призами для юних спортсменів.Крім того, кращі баскетболісти та баскетболістки отримали призи в різних номінаціях:

Кращими гравцями в командах визнано: «Вікторія», Брест, Білорусь – Андрєєв Констянтин, «Алітус», Алітус, Литва – Жукаускас Ерікас, Пашаявайте Амалія, ОСДЮСШОР, Рівне – Білявий Іван та Лапхан Віта,
ЗОДЮСШ, Ужгород – Горкій Марк, «СДЮСШОР»,  ім. Б.Литвака, Одеса – Робінкова Станіслава,
«Шахтар»,  Солігорськ, Білорусь – Новикова Дарина.

Кращі гравці в номінаціях серед юнаків: «захисник» –  Еміліс Собаста,  «Алітус»,  Алітус Литва, «нападник» – Олександр Варга, ЗОДЮСШ Ужгород, «центровий» – Володимир Трачук, ОСДЮСШОР Рівне, MVP – Олександр Поносов, ОСДЮСШОР Рівне.
серед дівчат: «захисниця» – Катерина Ткаченко «СДЮСШОР»  ім. Б.Литвака Одеса, «нападниця» – Софія Вахнюк, ОСДЮСШОР Рівне, «центрова» – Герда Раулшейтіте, «Алітус»,  Алітус Литва, MVP – Христина Кулєша, ОСДЮСШОР, Рівне

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також