Облрада оголосила конкурс на посаду керівника діагностичного центру

763 0

Ми у соцмережах:

Облрада оголосила конкурс на посаду керівника діагностичного центру

Сьогодні відбулося перше засідання окремої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. Віктора Поліщука» (голова комісії Ігор Ясенюк). На ньому було оголошено про початок прийому документів.

Бажаючі очолити діагностичний центр повинні подати свої документи до 13 жовтня у Рівненському обласну раду, майдан Просвіти, 1 каб. 328.

Кандидат на посаду повинен відповідати певним вимогам. Зокрема, мати вищу освіту ІІ рівня за ступенем за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я». Стаж роботи на керівних посадах 7 років. Окрім того, він повинен підготувати проєкт плану розвитку закладу на три – п’ять років.

 

Ознайомитися з переліком необхідних документів можна за посиланням.

Розгляд поданих заяв на участь у конкурсі,заслуховування кандидатів на посаду та проведення з ними співбесіди відбудеться 18 жовтня, початок о 10-:00. 

Нагадаємо, що понад п’ять років Рівненським обласним діагностичним центром керував Роман Шустик . 3 вересня на сайті Рівненської облради з’явилася інформація про розірвання контракту із Шустиком. Причиною вказано висновок комісії, яка розслідувала причину заборгованості із зарплати. Мовляв, головний лікар виявився неготовим реагувати на ті обставини, що склалися.

Читайте також: Шустика звільнили по-радикальному


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також