«ОДЕК» обіграв конкурента

1765 0

Сліпий жереб вже у першому турі чемпіонату області звів чемпіона та бронзового призера минулого сезону оржівський «ОДЕК» та здолбунівський «Волинь-Цемент». На відміну від турніру Завацького, де поєдинок цих колективів перервався на 80-й хвилині, коли Олександр Довгалець забрав «Волинь-Цемент» з поля, матч стартового туру пройшов у рамках регламенту. «ОДЕК» після першого тайму перемагав — 2:0, відзначилися Туліглович та Давидюк. Після перерви Савчук скоротив відставання, втім, Бондаренко суперударом у падінні через себе поставив крапку в грі. Чемпіон переміг — 3:1.

Олександр Довгалець, граючий президент клубу «Волинь-Цемент»: — Грою своєї команди я задоволений на 60-70%. Розчарування немає, хоча результат вважаю незакономірним, у наші ворота влетіли необов’язкові голи. На жаль, при рівній грі ми програли — 1:3. У мене є претензії до суддівства. І хоча склад «Волинь-Цементу» суттєво омолодився, вважаю, нам під силу буде поборотися за перше місце в чемпіонаті області, і за вихід до фінальної частини в аматорській першості. — Де легше бути — на полі чи на тренерській лаві (в Олександра Довгальця чотириматчева дискваліфікація — С.Т)? — Збоку видніше, але на полі бути легше. Григорій Шаламай, головний тренер команди «ОДЕК»: — Стартовий матч — це завжди цікаво, особливо проти такого суперника. «Волинь-Цемент» — непроста команда, і хоча результат — 3:1, могло бути й по-іншому. Думаю, здолбунівцям буде цілком до снаги цього року боротися за медалі. Щодо нашої гри, то ми усе зробили, як і планували, хоча й не реалізували усі моменти. Наступний тур чемпіонату області відбудеться у середу 2 травня, цього ж дня стартує друга обласна ліга. А 28 квітня пройдуть матчі 1/8 фіналу Кубка області.