Один з найстаріших напівмарафонів держави відбудеться у гідропарку

813 0

Ми у соцмережах:

Один з найстаріших напівмарафонів держави відбудеться у гідропарку

Легкоатлетичний забіг «Сильні духом» відбудеться 25 липня у рівненському гідропарку. Реєстрація на участь у ньому стартувала тиждень тому. Місцеві і не лише бігуни долатимуть на вибір чотири дистанції. Для дітей до 13 років запланована дистанція 2,5 км, для дорослих — 5, 10 та 21 км. Цей забіг «Сильні духом» — 35-й, і він є одним з найстаріших забігів держави.

— Ми з’ясували, що серед напівмарафонів, які до цього часу відбуваються, забіг «Сильні духом» на другому місці за, так би мовити, віком, — розповідає керівник «Рівненського клубу бігу» Сергій Ющишин. — Найстаріший напівмарафон «Осінній лист» проходить на Київщині, у Броварах.

— У чому особливість забігу «Сильні духом»?

— Особливостей кілька. По-перше, участь у ньому безкоштовна. По-друге, він розподілений на вікові категорії. Найстарші бігуни виступатимуть у категорії «60+». Крім того, змагатимуться спортсмени з інвалідністю у категорії «Непереможні».

— Скільки очікуєте учасників?

— Ми запланували 300 учасників. Думаю, усі слоти будуть заповнені. Принаймні перші дні онлайн-реєстрації дають підстави так думати. За першу добу після оголошення реєстрації заявилося 38 осіб.

— Яка географія учасників?

— Крім Рівного — Львів, Луцьк, Київ, Вараш. Думаю, додадуться й інші міста.

— Очікуєте на високі результати?

— Традиційно цей забіг був ветеранським, і участь в ньому була важливішою за результат. Зрозуміло, що ми будемо нагороджувати переможців на всіх дистанціях та у всіх категоріях, але «Сильні духом» хоч і входить до переліку забігів «Рівненської бігової ліги», він не йде до заліку.

А загалом, якщо говорити про результати, то вони за період карантину у людей впали. Бігуни-аматори почали менше тренуватися, адже не було змагань, а відтак стимулу.

— Які ще забіги увійшли до «Рівненської бігової ліги»?

— «Рівненська бігова ліга-2021» — це проєкт Громадського бюджету Рівного. Він передбачає чотири забіги. Незаліковий «Сильні духом», а також залікові «Забіг у вишиванках», «Напівмарафон на Покрову» та «Забіг Святого Миколая». За сумою цих трьох забігів ми складемо рейтинг та оголосимо переможців усього сезону.

— Чи будуть перед та під час забігу «Сильні духом» якісь протиковідні заходи?

— Традиційно буде температурний скринінг. Можливо, але ще не вирішили, буде роздільний старт для різних груп учасників. Ще одним, як на мене, важливим кроком, спрямованим на підтримку здоров’я учасників, буде старт не о 9.00, як завжди, а о 8.00, щоб не було спекотно.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також