Офіційна робота – чарівник

828 0

Ми у соцмережах:

Офіційна робота – чарівник

Новозеландець офіційно працює чарівником і отримує $10 тисяч

В одному з міст Нової Зеландії абсолютно офіційно розпочав роботу чарівник. Його вважають "живим витвором мистецтва" і нагородили медаллю за службу.

Житель міста Крайстчерч в Новій Зеландії Іен Брекенбері Ченнел офіційно працює чарівником. Чоловік працює на цій посаді вже 20 років і отримує заробітну плату в розмірі 16 тисяч новозеландських доларів на рік (приблизно 10,4 тисячі доларів США), пише CNN.

До того, як зайняти “чарівну” посаду, Ченнел працював викладачем соціології, але через захоплення магією він ніде довго не затримувався. З допомогою чарівництва чоловікові не вдалося втримати дружину, яка з ним розлучилася.

Після цього він вбрався в мантію, надів капелюх і з палицею в руках вийшов на вулиці міста і почав виступати. Невдовзі городяни звикли до нього і стали називати його просто Чарівник.

Повідомляється, що в 1988 році, коли в країні виникла посуха, саме Чарівник викликав дощ з допомогою ритуального танцю. Зараз його визнали "живим витвором мистецтва".

На початку 90-х Ченнел став офіційним чарівником Нової Зеландії, Антарктики і "відповідних офшорних районів". Робота оплачувана - на рік чоловік отримує 16 тисяч новозеландських доларів.

Місцева влада зазначає, що послуги 87-річного Чарівника включають допомогу в просуванні місцевих заходів і туризму, а також прийом високопоставлених осіб і делегацій.

У 2009 році Чарівник отримав медаль за службу королеви - одну з найвищих нагород в Новій Зеландії.


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також