Олег Лутков: «1100 км — це дуже складний переїзд»

1255 0

Рівненський «Верес» до чотирьох матчів збільшив свою переможну серію у другій лізі. Загалом у підопічних Олега Луткова тепер вже шість виграшів у восьми поєдинках.

Олег Лутков Перемога над «Миром» з села Горностаївка, що на Херсонщині (не плутати з однойменним райцентром в цій же області), далась рівнянам непросто. Один з факторів, що зіграв на руку господарям, — це відстань. Аби дістатися до стадіону «Затіс», «вересівцям» довелося автобусом подолати відстань 1100 км. Втім, попри втому та серйозний опір з боку суперника, наша команда змогла вирвати перемогу — 1:0. Вирішальний гол на 50-й хвилині провів Богдан Денега. За підсумками гри цей футболіст потрапив і до інших розділів суддівського протоколу — «попередження» та «вилучення». На щастя, у меншості «Верес» залишився вже у доданий час. — 1100 км — це дуже складний переїзд, — поділився враженнями головний тренер «Вереса» Олег Лутков. — Я бачив, що хлопці не повністю відновились, тому було дуже складно. Ця гра, як на мене, була найнапруженішою з усіх наших ігор. Добре, що нам посміхнулася Фортуна. Хоча на полі була справжня рубка. «Мир» — добротна команда, яка нині посідає не своє місце в турнірній таблиці. Там усі досвідчені гравці, які пройшли першу лігу. За них навіть грає лідер Параолімпійської збірної України Юрій Комягін. — Результатом цієї рубки стала заміна ще в першому таймі Віталія Дністряна? — Так, вже на 25-й хвилині він отримав травму, і тепер я не знаю, чи відновиться до наступної гри. Також зазнав ушкодження Олег Шутов. Ще не відновились Костянтин Деревльов та Андрій Бурдіян. До того ж через дискваліфікацію проти «Барси» не зіграє автор гола Богдан Денега. — Що скажете про «жовті», які отримав Денега, все було по ділу? — Перша була стовідсоткова, а в другому випадку рефері міг би й вибачити, але це все на його розсуд. Загалом Богдан зіграв краще, ніж з «Арсеналом», забив красивий гол, мав до перерви вихід один на один, але не переграв воротаря. Впевнений, потенціал цього гравця набагато вищий. Він тільки адаптується в нашій команді, ми адаптуємося до нього. — Чого чекати він наступного суперника, сумської «Барси», яка то виграє — 3:0, то програє — 0:7? — Там молоді гравці, які хочуть заявити про себе у футболі. Команда мобільна, добре функціонально підготовлена. Думаю, ця гра буде складнішою, ніж попередній домашній матч проти «Арсенала». Завдяки перемозі у Горностаївці «Верес» за очками наздогнав «Інгулець», який у турнірній таблиці йде другим. Від лідера другої ліги «Колоса» з Ковалівки рівняни, як і раніше, відстають на два очки. Матч «Верес» — «Барса» відбудеться у суботу 19 вересня на стадіоні «Авангард». Початок гри о 16-й годині. Вартість квитків незмінна: 20 грн. — для членів клубу, 40 грн. — для всіх інших; для дітей до семи років вхід безкоштовний. Таблиця_ВЕРЕС_14-09