Ольга Суха — найкраща серед українців на чемпіонаті світу в Будапешті

2198 0

Днями повернулася з чемпіонату світу серед юніорів з боротьби дзюдо, що проходив у Будапешті, вихованка рівенського клубу «Олімпійські надії» Ольга Суха. На турнірі Ольга у категорії до 48 кг провела п’ять сутичок. У перший день змагань рівнянка впевнено іпоном перемогла представниць Австралії, Казахстану та Франції. Потім був день перерви, після чого у поєдинку за вихід до фіналу Суха зустрілася зі спортсменкою з Японії.

Днями повернулася з чемпіонату світу серед юніорів з боротьби дзюдо, що проходив у Будапешті, вихованка рівенського клубу «Олімпійські надії» Ольга Суха. На турнірі Ольга у категорії до 48 кг провела п’ять сутичок. У перший день змагань рівнянка впевнено іпоном перемогла представниць Австралії, Казахстану та Франції. Потім був день перерви, після чого у поєдинку за вихід до фіналу Суха зустрілася зі спортсменкою з Японії. Ольга поступилася, проте варто зазначити, що суперниці було 19 років, а рівнянці лише у день приїзду до Будапешту виповнилося сімнадцять, крім того, саме японка у підсумку й стала чемпіонкою. І якщо у сутичці за вихід до фіналу в Ольги Сухої шансів було небагато, то на «бронзу» вона цілком могла розраховувати. За словами тренера Михайла Романкевича, поєдинок проти китаянки пройшов у рівній боротьбі, проте за очками наша дзюдоїстка все ж програла і посіла, зважаючи на складну систему змагань, не четверте, а п’яте місце. Хоча разом з цим в українській команді ані серед хлопців, ані серед дівчат кращого результату не показав ніхто. — До змагань Ольга підійшла у чудовій формі, — говорить Михайло Романкевич, — про це свідчить перший змагальний день. Проте денна перерва не пішла нам на користь. На жаль, ми не мали ані лікаря, ані масажиста, щоб нормально відновитися перед вирішальними сутичками. Та незважаючи ні на що, результат Ольги вважаю нормальним, вона була на два роки молодшою за суперниць, а тому її юніорський чемпіонат світу ще попереду.