ОПОРА оприлюднила прізвища кандидатів на Рівненщині, за яких агітують з порушенням законодавства

1462 0

Ми у соцмережах:

ОПОРА оприлюднила прізвища кандидатів на Рівненщині, за яких агітують з порушенням законодавства

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували друковані агітаційні матеріали кандидатів у народні депутати у 152, 153 та 154 виборчих округах. А нагадаємо, за добу до виборів агітація уже заборонена і білборди та плакати мали би зняти.

У Рівному не зняли друковану агітацію кандидатів у народні депутати по 152 (Рівне) та 153 (частина Рівного, Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони) виборчим округам, зазначає ОПОРА.

Зокрема, не зняли агітацію кандидата у народні депутати по 152 виборчому округу Олександра Курсика та кандидатів у народні депутати по 153 округу Андрія Мітюхіна, Володимира Валявки, Євгена Козакова, Володимира Цвіля, Віталія Ундіра, Віктора Щербачука.

У Дубні, Дубенському та Млинівському районах зафіксована агітація кандидатів у 154 виборчому окрузі Олександра Аліксійчука, Олександра Дехтярчука, Владислава Сухляка, Ігоря Луценка та Володимира Ткачука.

Відповідно до ч. 2-3 ст. 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування.

Передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється. У цей же час забороняються проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій, пікетів) від імені партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидатів в депутати, розповсюдження агітаційних матеріалів, а також публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також