Патрульна поліція: тільки ті, кому до 35

1361 0

Ми у соцмережах:

Патрульна поліція: тільки ті, кому до 35

На Рівненщині є близько 200 працівників патрульно-постової служби та майже 250 працівників ДАІ. Саме їх має замінити нова патрульна поліція. Втім, частина нинішніх правоохоронців роботу не втратить — ті, кому до 35 років, також мають право претендувати на службу. Прийматимуть документи на службу в новій патрульній поліції з 6 жовтня у міському Будинку культури, що у центральному парку Рівного. А почнуть працювати ті, хто пройшов відбір, уже з наступного року.

policija_testy1111 Сергій Максимов, начальник УМВС України у Рівненській області:

— Патрульна поліція має відповідати стандартам, її призначення — охорона громадського порядку. А старшим людям важче бігти за злочинцями, тому є й обмеження у віці. Втім, це не означає, що працівники ППС та ДАІ, яким за 35 чи які не пройдуть відбір у патрульну поліцію, не працюватимуть у правоохоронних органах. З листопада міліцію перетворять у національну поліцію. Люди, які не пройшли у патрульну поліцію, зможуть спробувати влаштуватися на інші посади у поліцію.
Скільки патрульних поліцейських буде у Рівному — в УМВС поки що не знають. Досі не створили також комісії, яка відбиратиме кандидатів у поліцейських. Очолити комісію має представник від МВС, у неї також увійдуть громадські активісти та представник обласного управління МВС. Набір у патрульну поліцію триватиме три тижні — до 27 жовтня. Учасники відбору писатимуть спеціальні тести, під час яких перевірятимуть логічне мислення та загальні інтелектуальні знання охочого стати поліцейським (запитання будуть з математики, мови, біології й т.п.). Окрім того, усі здаватимуть фізичні нормативи — підтягування для хлопців та віджимання для дівчат, біг на 1000 та 100 метрів. До прикладу, хлопцям від 21 до 25 років потрібно підтягнутися щонайменше 8 разів та пробігти 1 км за 4 хвилини. Дівчатам цього віку — віджатися 18 разів та пробігти 1 км за 4 хвилини і 40 секунд. До тих, кому від 31 до 35 років, вимоги нижчі. Жінці, до прикладу, потрібно віджатися 12 разів і пробігти кілометр за 5 хв. 20 с, а чоловіку — підтягнутися 5 разів та пробігти 1 км за 4 хв. 30 с. Окрім того, усі майбутні поліцейські пройдуть медогляд, зокрема, огляд психіатра. Нагадаємо, що навчатися патрульні поліцейські будуть на базі Острозької академії. А документи у Будинку культури від охочих стати поліцейськими прийматимуть з 9-ї до 18-ї у будні.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також