![Патрульні розшукали злодія, який скоїв у Рівному крадіжку](/img/650/patrulni-rozshukali-zlodiya-yakiy-skoiv-u-rivnomu-_20220628_1954.jpg)
Учора до поліції надійшов виклик про крадіжку з вітрини магазину на вулиці Базарній. Подія трапилась ще 26 червня, але продавчиня розгубилась і не одразу повідомила про подію охоронців порядку.
Опісля того, як патрульні ознайомились із відео з камер, які чітко зафіксували момент крадіжки жіночої сумки, вони склали опис ймовірного крадія.
Орієнтування тримали усі екіпажі та схожого за описом чоловіка екіпаж виявив на вулиці Соборній. 30-річного чоловіка перевірили у міському відділі поліції (результат 2 проміле) та передали слідчим для з'ясування усіх обставин, повідомляє патрульна поліція Рівненщини.