Патрульний в одному з нічних клубів Рівного влаштував розбірки, матюкався і розмахував посвідченням

7823 0

Ми у соцмережах:

Патрульний в одному з нічних клубів Рівного влаштував розбірки, матюкався і розмахував посвідченням

Днями в соцмережі з’явився анонімний допис користувачки, в якому вона описала не адекватну поведінку одного з гостей клубу. Перебуваючи, очевидно, напідпитку він разом з іншими членами однієї компанії влаштував бійку. Пізніше виявилося, що це співробітник правоохоронних органів.

 «Хочу поділитися з Вами однією ситуацією, яка відбулася вчора в одному з нічних клубів Рівного «Kolizey», учасниками якої були патрульні поліцейські. Якби це був би хтось інший, це не так обурило б мене, - пише дівчина. - Ситуація така: ми відпочивали своєю компанією в даному закладі, та в певний час помітили компанію, яка дуже гучно себе поводила, особи постійно між собою щось виясняли, матюкалися та шарпали один одного. Я особисто бачила, як охоронці неодноразово робили зауваження цій компанії, але вони не реагували, та навпаки - обурювались ще більше. Згодом між ними почались крики, та бійка.

Дякуємо охоронцям закладу, які відразу відреагували та вивели цю компанію. На вулиці продовжилося вияснення відносин між собою та знову бійка, дівчина яка була разом з тією компанією почала розбороняти молодиків, однак отримала удар по лицю.

Хлопці трішки заспокоїлися та хотіли повернутися назад в заклад, однак охорона їх не пускала, після чого один з них дістав своє службове посвідчення, чи як він заявляв охоронцю «я з патрульної , я поліцейський і я зайду куди мені нада! чи мені зараз викликати патрульку ?» Останнє , що я помітила - це те, що охоронець забрав службове посвідчення в одного із хлопців.

Як вважаєте, достойна поведінка? Хто був там, скажіть вашу думку стосовно цієї ситуації
».


Ми звернулися до патрульної поліції Рівного за роз’ясненням і отримали таку відповідь:

-          Інформацію про даний випадок перевіряємо. Ініціювали службову перевірку.

Коментар адміністрації нічного клубу «Колізей»:

-          12 грудня в нічному клубі «Колізей» відпочивали працівники правоохоронних органів, які не були при виконанні службових обов‘язків. Двоє з них провокували конфліктні ситуації з гостями закладу. Під час однієї з них висловлювалися грубо і застосували фізичну силу до інших відвідувачів. Охорона закладу декілька раз робила їм зауваження. Однак, ситуація не змінилася і було прийняте рішення вивести агресивних чоловіків за межі закладу. Після цього один із правоохоронців продовжив конфлікт з охороною закладу на вулиці, демонструючи своє службове посвідчення. Охоронець нічного клубу вихопив посвідчення і повернувся в приміщення закладу, щоб уникнути провокацій. Згодом посвідчення правоохоронцю повернули і роз‘яснили правила поведінки в нічному клубі. Варто зазначити, раніше під час засідання виконавчого комітету Рівнеради, начальник управління патрульної поліції Сергій Мерчук заявив: «Після всіх інших нічних клубів, які вже є у нашому місті, поліцейським додалася ще одна «забавка». Там вчиняють і адміністративні, і кримінальні злочини. Тож, я не думаю, що їм (нічному клубу) треба давати дозволи на роботу».

      З огляду на вищесказане, просимо усіх працівників поліції під час відпочинку неухильно дотримуватися правил поведінки в нічному закладі та не провокувати вчинення правопорушень. Охорона закладу вжила усіх необхідних заходів, включно з вилученням зброї при вході і поверненням її власнику лише під час виходу із закладу, переконавшись у безпеці та адекватності поведінки. Ми наголошуємо на тому, що незалежно від посад і професій, усі особи, що загрожують безпеці гостей, не зможуть повернутися до закладу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також