Пересувних цирків з тваринами у Рівному не буде: суд визнав рішення міської ради законним

640 0

Ми у соцмережах:

Пересувних цирків з тваринами у Рівному не буде: суд визнав рішення міської ради законним

Восьмий апеляційний адміністративний суд, що у Львові, визнав законним рішення Рівненської міської ради про заборону пересувних цирків з тваринами, повідомляє прес-служба суду.

У середу, шостого лютого, колегія суддів розглянула апеляційну скаргу Рівненської міської ради на рішення Рівненського окружного адміністративного суду в справі щодо визнання протиправним рішення заборонити у Рівному діяльність пересувних цирків з тваринами за позовом приватного підприємства «Продюсерський центр «Гастролі в Україні».

Суд ухвалив, що оскаржуване рішення Рівненської міської ради жодним чином не порушує права і законні інтереси ПП «Продюсерський центр «Гастролі в Україні». А заборона розміщення у Рівному пересувних і мобільних цирків з тваринами та звіринців належить до повноважень міської ради, відповідно до ч 2 і 3 ст 28 ЗУ «Про захист тварин від жорстокого поводження» щодо управління у сфері захисту тварин від жорстокого поводження на відповідній території, зокрема Рівного.

Нагадаємо, що міська рада ухвалила рішення про заборону пересувних цирків з тваринами після того, як у цирку «Кобзов» під час перебування у Рівному помер жираф.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також