Пилипчук хоче збудувати крематорій, колумбарій та притулок для тварин

796 0

Ми у соцмережах:

Пилипчук хоче збудувати крематорій, колумбарій та притулок для тварин

Нове кладовище, а також перші у Рівненському районі крематорій, колумбарій та притулок для тварин можуть збудувати в Шпанівській об’єднаній територіальній громаді. Відповідне розпорядження про розроблення детального плану території розміщення цих об’єктів підписав голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

- Ці об’єкти вже передбачені у генеральному плані громади. Їхнє будівництво можливо у санітарно-захисній зоні сміттєвого полігону. Адже там немає житлової забудови, - коментує голова Шпанівської об’єднаної територіальної громади Микола Столярчук.

За словами голови Рівненської райдержадміністрації Володимира Пилипчука, притулок, який незабаром можуть збудувати на території Шпанівської ОТГ у Рівненському районі, передбачатиме не лише утримання безпритульних тварин.

- Там планують збудувати і так званий «готель для тварин». У ньому буде можливо залишати своїх домашніх улюбленців на час від’їзду. Вищезгадані об’єкти важливі й тим, що і в Рівненському районі, і в області, вони можуть бути першими, - каже голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Під час наступного засідання сесії Шпанівської ОТГ планується розгляд питання щодо виділення коштів на розроблення містобудівної документації. Громадські слухання з приводу розміщення цих об’єктів на території ОТГ вже відбулися.

За повідомленням прес-служби Рівненської РДА. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також