Пішов за межу життя Микола Пшеничний

2803 0

Ми у соцмережах:

Пішов за межу життя Микола Пшеничний

Сьогодні близько першої години дня відійшов за межу життя поет, видавець, краєзнавець та громадський діяч Микола Пшеничний, який останнім часом тяжко хворів.

Про це повідомив у Фейсбуці Микола Огородник, майстер народного мистецтва України зі Здолбунова.

Микола Пшеничний народився 19 липня 1954 у село Молодаві Дубенського району, український поет, видавець, краєзнавець, громадський діяч. Лауреат премій ім. Бориса Тена, Республіканської молодіжної премії Туви (Росія) в галузі літератури та мистецтва.
Автор поетичних книг: • "Сьомий материк" (1982), • "Межа" (1986), • "Осторога" (1988),• "Калиновый рушник" (Москва, 1989, у перекладах російською), • "Душа" (2006) та ін. Член Національної спілки письменників України з 1985 року.
У 2006 році Миколу Пшеничного було відзначено обласною літературною премією ім. Валер’яна Поліщука за книгу «Душа». За результатами обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини» у 2010 році це видання визнано кращим в номінації «Краща поетична збірка». У 2008-2009 роках вів авторську телепрограму «Краєзнавчі мандрівки з Миколою Пшеничним». Співавтор декількох альманахів, автор сотень публікацій.
Зринають в пам'яті Миколині слова зі збірки "Межа"
Не біймося на межі стати
Вони то не для кволих путь
Як маєм людям що сказати
Бо люди ждуть, бо люди ждуть...

Він завжди мав що сказати людям. Нехай світлою і незгасною буде память про поета. Щирі співчуття рідним і близьким покійного. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також