Планують оновити кардіологічні відділення райлікарень

820 0

Ми у соцмережах:

Планують оновити кардіологічні відділення райлікарень

Усі кардіологічні відділення районних та міських лікарень області вже в цьому році зможуть отримати майже двадцять комплектів сучасного діагностичного обладнання

В обласному управління охорони здоров’я відбувся тендер на закупівлю майже двадцять комплектів для 19 лікарень області, участь в якому взяли 8 українських та закордонних компаній.
Як розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок серед обладнання яке планують закупити кардіоваскулярні сканери, електрокардіографи, дифібрилятори-монітори, обладнання для проведення тредміл-тесту та інше. Наприкінці минулого року  оголосили тендер на закупівлю цього обладнання. Він викликав високу зацікавленість серед учасників ринку не лише в Україні, але й за її межами. Свої пропозиції, окрім Українських компаній, надіслали ще компанія Diatech SA (Швеція), Philips (Голандія) та об’єднання підприємств: ТОВ «Медична компанія ЕМПІРИКА» (лідер) та EDAN Instruments INC з Китаю. Керівник групи впровадження проекту розповідає, що усе обладнення відповідно до категорій було поділене на п’ять лотів. Тепер консультантам Світового банку потрібно опрацювати технічну документацію та надати комісії з відбору надати свої висновки. На це згідно правил Світового банку консультанти мають два з половиною місяці.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також