![Плавець Романчук з дружиною показали, де живуть, та розповіли про свої цінності](/img/650/plavets-romanchuk-z-druzhinoyu-pokazali-de-zhivut-20181110_5539.png)
Відомий рівненський плавець Михайло Романчук, який є триразовим чемпіоном Європи, та його дружина-легкоатлетка Марина Бех стали гостями проекту «MyRivne».
Спортсмени показали свою квартиру у Рівному, подаровану міською владою, величезну кількість медалей, які виграли, та розповіли, чи залишаться жити в Україні.
За словами спортсменів, в Україні спортсмени залишені самі на себе, а тому Михайлові, наприклад, потрібно більшість часу проводити на виїзді, зокрема в Туреччині. Вдома він буває не більше півтора місяця на рік.
Окрім того, Михайло Романчук розповів, як спортсмени заробляють на життя та що доводиться робити, аби підготуватися до міжнародних змагань.