Поки отець з Рівного їздив на собор до Філарета, то у нього відібрали церкву

17050 1
на фото отець Віталій Друзюк, фото з Facebook

Отець Віталій Друзюк більше 19-ти років очолює церкву, яка знаходиться на перехресті вулиць Шухевича та Богоявленській, що у Рівному.

Поки священнослужитель у Києві відвідував собор, який збирав патріарх Філарет, де оголосили про відновлення діяльності Київського патріархату, то у нього відібрали паству.

- Два тижні на мене тиснули. Хотіли підступом перевести нашу парафію з Київського патріархату до Православної церкви України. Однак мої прихожани і я дуже поважаємо та підтримуємо патріарха Філарета. Нам дуже прикро за те, що відверто ллється бруд проти людини, якій ми завдячуємо українською церквою. Вважаю дикістю усі заяви від митрополита Епіфанія та його оточення, які зводяться до того, що Філарет несповна розуму.

Коли я після собору повернувся назад до Рівного, то виявив, що усі замки у церкві замінили. Це зробили незаконно за наказом архієпископа ПЦУ Рівненського та Острозького Іларіона. Діяли підступно: прийшли до нашого старости, взяли ключі та замінили замки. Для цього привели чужих людей, які накинулися на наших прихожан та хор.

Прихожани храму шоковані тим, що сталося, адже ми належимо до Київського патріархату, але ПЦУ байдуже. Окрім цього, вони ще й виставили навколо храму, який ми з прихожанами так довго будуємо, охорону із «Правого сектору».

Я розмовляв з архієпископом ПЦУ Іларіоном та пояснював йому, що моя громада не належить до ПЦУ. Однак він мене обізвав та погано до мене поставився. Сказав, що заборонив мені служити. Хоч він не має права цього робити, бо я не підпорядковуюсь його, а Київському патріархату
, - розповів отець Віталій Друзюк.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • ПГМ - зло! 10:23, 23.06.2019

    Дурисвіти в рясах, ви докладаєте максимум зусиль для того, щоб самий темний вірянин прозрів і зрозумів, що церква - це бізнес, і ніякого відношення до бога жодна релігія не має. Все це тільки боротьба за гроші наївних телепнів. Як казали в середньовіччя, чим ближче до церкви, тим далі від бога.

Залиште вiдповiдь

Читайте також