![Поліг на фронті воїн зі Здолбунівщини](/img/650/polih-na-fronti-voin-zi-zdolbunivshchini_20230830_8833.jpg)
Загинув за нашу свободу..
- Здовбицька громада висловлює співчуття родині Павлюка Юрія Михайловича з приводу його загибелі під час захисту Батьківщини. Деталі поховання згодом, - коротко йдеться на фейсбук-сторінці Здовбицької сільської ради.
- Здовбицька громада висловлює співчуття родині Павлюка Юрія Михайловича з приводу його загибелі під час захисту Батьківщини. Деталі поховання згодом, - коротко йдеться на фейсбук-сторінці Здовбицької сільської ради.
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686