Поліцейські заступили на охорону п’яти окружних виборчих комісій

926 1

Ми у соцмережах:

Поліцейські заступили на охорону п’яти окружних виборчих комісій

На Рівненщині поліцейські заступили на охорону п’яти окружних виборчих комісій

До забезпечення публічної безпеки та порядку у приміщеннях окружних та територіальних виборчих комісіях залучається 1223 працівники поліції, в тому числі і працівники управління захисту економіки, патрульної поліції та поліції охорони.

Сьогодні, 16 липня, на п’яти окружних виборчих комісіях, які отримали бюлетені, десятеро працівників поліції приступили до несення служби.

Нагадаємо, що 15 липня поліція області переведена на посилений варіант несення служби, а ситуаційний центр, який цілодобово здійснює моніторинг виборчого процесу — у позаплановий режим.

Відділ комунікації поліції Рінвенщини повідомляє, що з початку парламентської виборчої кампанії до поліції області надійшло 97 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. За результатами перевірки поліцейські розпочали два кримінальних провадження за фактом підроблення та використання документів та за фактом хуліганства. 

Також складено 43 адмінматеріали, серед яких: 3 — за виготовлення агітматеріалів без вихідних даних, 34 — за розповсюдження,  3 — за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, 2 — за дрібне хуліганство та 1 — за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також