![Полковник Файт привітав колег, які працюють на сході України](/img/650/polkovnik-fayt-privitav-koleh-yaki-pratsyuyut-na-s20190705_5538.jpg)
Поки місцеві поліцейські приймали вітання з нагоди професійного свята вдома, заступник начальника ГУНП в Рівненській області Людвіг Файт відвідав поліцейських Рівненщини, які нині несуть службу у зоні проведення ООС.
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/2019/Lupen/0407/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96/3.jpg)
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/2019/Lupen/0407/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96/4.jpg)
Полковник поліції відзначив 20 правоохоронців подяками. Також троє поліцейських отримали цінні подарунки — годинники, а двоє — чергові спеціальні звання.
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/2019/Lupen/0407/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96/2.jpg)
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/2019/Lupen/0407/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96/1.jpg)
Заступник начальника ГУНП побажав підлеглим миру, здоров’я та витримки ще не один рік служити суспільству та державі.
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/2019/Lupen/0407/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96/9.jpg)
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/Dokumenty_dlya_sajtu/2019/Lupen/0407/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96/44.jpg)
Відділ комунікації поліції Рівненської області