Понад 90% рівнян планують знову підключити тариф «Твій газ рівномірний тариф»

549 0

Ми у соцмережах:

Понад 90% рівнян планують знову підключити тариф «Твій газ рівномірний тариф»

Більш як 90% клієнтів, які торік обрали тариф «Твій газ рівномірний тариф», мають намір знову підключити його в наступному газовому році.

Про це свідчать результати онлайн опитування, проведеного серед 1748 споживачів газу у квітні 2022 року.

Опитування показало, що рівень задоволення тарифом серед клієнтів компаній, що працюють під брендом «Твій газ», є дуже високим. Більш як 93% респондентів відповіли “Так” на питання: Чи задоволені ви тарифом «Твій газ рівномірний тариф»?

Про переваги цієї комерційної пропозиції свідчить і бажання клієнтів рекомендувати тариф своїм друзям та знайомим – понад 92% опитаних готові зробити це.
Респонденти планують повторно скористатися вигідною пропозицією від «Твій газбут», адже 93% опитаних залишили свої контактні дані, щоб з ними зв’язались на випадок, коли можна буде знову підключити тариф.

Інформація про можливість підключення до оновленої комерційної пропозиції буде оприлюднена незабаром.

Нагадуємо, що тариф «Твій газ рівномірний тариф» діє до 30 квітня 2022 року. З 1 травня клієнти, які ним користувались, будуть автоматично переведені на базовий тариф «Твій газ річний». До середини травня вони отримають інформацію про баланс Особового рахунку.

Якщо клієнт використав більше газу, ніж у минулому опалювальному сезоні – потрібно буде оплатити різницю за ціною 7,99 грн за куб. Якщо спожив менше – кошти повернуть на Особовий рахунок як переплату.

Для остаточного розрахунку потрібно саме 30 квітня зафіксувати показники свого лічильника і передати їх оператору ГРМ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також